За објектот

Ексклузивна куќа се изнајмува во строг Центар.

Куќата е на две нивоа, приземје и кат, и е со површина од 300м2. 

Располага со 4 спални соби, 2 бањи, кујна, трпезарија, гардеробер и пространа кровна тераса. На ниво -1 располага и со магацински простори, гаража за 2 возила и помошна просторија.

Куќата е ексклузивно уредена и одговара за амбасади и резиденции.

 

Продажен Агент - Стефан Ѓоргиевски

 

Инфо
24ч контролиран влез
балкон / тераса
двор / градина
домофон
интернет / ви-фи
кабелска / сателитска тв
климатизирано
комплетно опремен
машина за перење / сушење
опремен
опремена кујна
паркинг / гаража
поглед на планина
погодно за миленичиња
приватно греење
просторија за гардероба
Контакт
+389 78 30 60 83
Франклин Рузвелт бр. 11
Скопје, 1000, Македонија