ID4563H
За изнајмување

Прекрасна медитеранска вила на Крит

ID4563H
Тип
Куќа
Површина
250 m²
Соби
5
Локација
Крит
Цена:
/
За објектот

Прекрасна вила во медитерански стил на одлична локација на островот Крит, ексклузивно се изнајмува во сезона пролет-лето. Вилата е лоцирана во преубавиот град Кисамос, на само 180м од плажа. 

Вилата располага со пространа дневна соба, комплетно опремена кујна со машина за садови и микробранова печка, 4 спални соби, од кои 3 спални соби на вториот кат и 1 спална соба на првиот кат, 3 тоалети со туш или бања, ТВ, интернет, клима уреди, балкон со поглед на море. Дворот на вилата располага со летна кујна и простор за скара, базен и голем двор опкружен со зеленило. 

Повеќе паркинг места на располагање.

Ексклузивна понуда на резервации над 2 недели, бесплатно рент-а-кар возило.

Превоз од и до аеродром бесплатно за гостите на вилата. Вилата е лоцирана на 40км од аеродромот.

Цени од ден

01.05-30.06  -  170еур

30.06-15.09  -  470еур

 

Инфо
24ч контролиран влез
климатизирано
балкон / тераса
кабелска / сателитска тв
опремен
опремена кујна
камин
комплетно опремен
домофон
интернет / ви-фи
поглед на планина
паркинг / гаража
поглед на парк
погодно за миленичиња
просторија за гардероба
машина за перење / сушење
двор / градина
Контакт
+389 78 30 60 83
Аминта Трети бр. 81
Скопје, 1000, Македонија