За објектот

Се изнајмува модерен стан 51м2 во Cevahir Sky City.

Станот се наоѓа на 35 кат со преубав поглед и располага со дневен престој, кујна, трпезарија, спална соба и балкон.

Греењето и ладењето во станот се регулирани преку мулти-сплит систем.

Поседува едно паркинг место.

Цената е со вклучени трошоци. 

 

Продажен агент - Маринела Јаневска

Инфо
24ч контролиран влез
балкон / тераса
домофон
кабелска / сателитска тв
климатизирано
комплетно опремен
лифт
машина за перење / сушење
опремен
опремена кујна
паркинг / гаража
приватно греење
Контакт
+389 78 30 60 83
Франклин Рузвелт бр. 11
Скопје, 1000, Македонија