За објектот

Се продава модерно опремен стан на Водно 122м2.

Станот располага со дневен престој, кујна и трпезарија, две спални соби, два тоалета и гардеробер.

Можност да се купи паркинг место по цена од 15.000 евра.

 

Продажен агент - Маринела Јаневска

Инфо
24ч контролиран влез
балкон / тераса
домофон
интернет / ви-фи
кабелска / сателитска тв
климатизирано
комплетно опремен
лифт
машина за перење / сушење
опремен
опремена кујна
поглед на планина
приватно греење
просторија за гардероба
Контакт
+389 78 30 60 83
Франклин Рузвелт бр. 11
Скопје, 1000, Македонија