ID4772A
За изнајмување

Ексклузивен стан во Центар

ID4772A
Тип
Стан
Површина
174 m²
Соби
5
Локација
Центар
Цена:
/
За објектот

Прекрасен стан на ексклузивна локација во Центар, со пространа тераса со поглед на градот и на Водно.

Станот располага со ефективни 174м2 и 20м2 тераса. Станот може да се преуреди според желбите на клиентите.

Постои можност да се адаптира во ексклузивен деловен простор.

Приватно ладење и греење.

 

Инфо
24ч контролиран влез
балкон / тераса
домар / хаусмајстор
домофон
интернет / ви-фи
кабелска / сателитска тв
климатизирано
комплетно опремен
лифт
машина за перење / сушење
опремен
опремена кујна
поглед на планина
приватно греење
просторија за гардероба
Контакт
+389 78 30 60 83
Аминта Трети бр. 81
Скопје, 1000, Македонија