ID5176A
За изнајмување

Комфорен стан во Центар

ID5176A
Тип
Стан
Површина
45 m²
Соби
2
Локација
Центар
Цена
350 €
За објектот

Комфорен и стилски уреден, реновиран двособен стан во Центар со големина од 45м2, со јужна ориентација и тераса со поглед кон Водно и Милениумскиот Крст.

Во станот е се ново и е опремен за сите потреби на новиот закупец, од машина за садови до дополнителен кревет на расклопување.

Инфо
24ч контролиран влез
балкон / тераса
домофон
интернет / ви-фи
кабелска / сателитска тв
климатизирано
комплетно опремен
машина за перење / сушење
опремен
опремена кујна
поглед на планина
просторија за гардероба
Контакт
+389 78 30 60 83
Аминта Трети бр. 81
Скопје, 1000, Македонија