За објектот

Се продава прекрасен стан со вкупна површина од 400м2, лоциран во непосредна близина на црквата Св. Јован во Капиштец.

Станот е лоциран на 5-ти кат, со посебен пристап со лифт.

Станот располага со пространа дневна соба со трпезарија, комплетно опремена кујна, 3 спални соби кои располагаат со сопствен тоалет и галерија која може да се пренамени според потребите на идните закупци, посебни гардеробери, гостински тоалет, како и пространа тераса со отворен поглед.

Греењето и ладењето е регулирано преку градско парно и клима уреди.

На располагање е едно гаражно место.

За повеќе информации контактирајте не:

Инфо
24ч контролиран влез
градско греење
домофон
климатизирано
лифт
Контакт
+389 78 30 60 83
Франклин Рузвелт бр. 11
Скопје, 1000, Македонија