ID5540A
За изнајмување

Стан за издавање во Козле

ID5540A
Тип
Стан
Површина
93 m²
Соби
3
Локација
Карпош
Цена
350 €
За објектот

Се издава празен стан во Козле во близина на Германска Амбасада.

Станот располага со вкупна површина од 93м2, има две спални соби и вградена кујна и има можност да се издаде и опремен, а цената ќе изнесува 500еур месечно.

Станот е слободен од 31.07.2020год.

Инфо
24ч контролиран влез
балкон / тераса
интернет / ви-фи
кабелска / сателитска тв
климатизирано
опремен
опремена кујна
паркинг / гаража
празен
Контакт
+389 78 30 60 83
Аминта Трети бр. 81
Скопје, 1000, Македонија
Мапа
Geolocation