ID5522A
За изнајмување

Стан за издавање во Дебар Маало

ID5522A
Тип
Стан
Површина
43 m²
Соби
2
Локација
Центар
Цена
300 €
За објектот

Се издава комплетно наместен стан, лоциран на втори кат со вкупна површина од 43м2.

Станот располага со дневна соба со кујна, бања, една спална соба и балкон.

Лоциран во нова зграда на одлична локација во Дебар Маало.

Инфо
24ч контролиран влез
балкон / тераса
домофон
интернет / ви-фи
кабелска / сателитска тв
климатизирано
комплетно опремен
лифт
машина за перење / сушење
опремен
опремена кујна
приватно греење
Контакт
+389 78 30 60 83
Аминта Трети бр. 81
Скопје, 1000, Македонија