станови во изградба
ID5543A
За продавање

Стан во изградба во Тафталиџе

ID5543A
Тип
Стан
Површина
145 m²
Соби
5
Локација
Карпош
Цена
1.100 €
За објектот

Се продава стан во изградба во Тафталиџе. Станот располага со вкупна површина од 145м2 на две нивоа, има четири спални соби и гледа кон југ.

Има можност за купување на паркинг место и цената изнесува 6000еур.

Зградата ќе биде готова Април 2021год.

Инфо
24ч контролиран влез
балкон / тераса
домофон
лифт
паркинг / гаража
поглед на планина
празен
Контакт
+389 78 30 60 83
Аминта Трети бр. 81
Скопје, 1000, Македонија
Мапа
Geolocation
станови во изградба нови станови станови во тафталиџе