За објектот

Се продава стан во Дебар Маало со пространа кровна тераса со површина од 105м2.

Станот располага со вкупна внатрешна површина од 115м2, односно со 4 спални соби, дневна соба и 3 тоалети.

Греењето е регулирано преку 5 инвертер клими и приватно парно на струја.

Паркинг простор на располагање со налепница ПОЦ.

 

Продажен Агент - Никола Георгиевски

  • Контакт телефон: 0038978256471

 

Инфо
24ч контролиран влез
балкон / тераса
домофон
интернет / ви-фи
климатизирано
лифт
празен
приватно греење
џакузи
Контакт
+389 78 30 60 83
Франклин Рузвелт бр. 11
Скопје, 1000, Македонија