ID6978A
За продавање

Стан во Аеродром на одлична локација

ID6978A
Тип
Стан
Површина
96 m²
Соби
3
Локација
Аеродром
Цена
107.000 €
За објектот

Се продава стан 96м2 во Аеродром на одлична локација во близина на Т.Ц. Бисер.

Станот е лоциран на прв кат во зграда со лифт и располага со пространа дневна соба, трпезарија и кујна, две спални соби, една бања и еден гостински тоалет како и две големи тераси.

Греењето е регулирано преку градско парно и има едно паркинг место.

За повеќе информации контактирајте не

 

 

Инфо
балкон / тераса
градско греење
домофон
интернет / ви-фи
кабелска / сателитска тв
лифт
паркинг / гаража
празен
Контакт
+389 78 30 60 83
Аминта Трети бр. 81
Скопје, 1000, Македонија