ID7399A
За продавање

Стан на одлична локација во Центар

ID7399A
Тип
Стан
Површина
174 m²
Соби
4
Локација
Центар
Цена
1.200 €
За објектот

Се продава стан на одлична локација во Дебар Маало, со вкупна површина од 174м2.

Станот е лоциран на петти кат, и располага со три спални соби, три бањи и еден гостински тоалет, посебен гардеробер и остава.

Греењето и ладењето на станот е обезбедено преку централно парно греење и клима уреди.

На располагање е едно гаражно место.

 

За повеќе информации контактирајте не

 

Инфо
градско греење
домофон
интернет / ви-фи
кабелска / сателитска тв
климатизирано
комплетно опремен
лифт
паркинг / гаража
празен
Контакт
+389 78 30 60 83
Аминта Трети бр. 81
Скопје, 1000, Македонија