ID5018A
За продавање

Се продава стан во Црниче

ID5018A
Тип
Стан
Површина
79 m²
Соби
2
Локација
Црниче
Цена
100.000 €
За објектот

Се продава стан во Црниче со вкупна површина од 79м2 на високо приземје, располага со просторна дневна соба, кујна, гостински тоалет, помошна просторија, спална соба со бања и тераса од 68м2. Станот по основното проектирање е предвиден со две спални соби, меѓутоа е реорганизиран и е направен во двособен стан со една спална соба. Внатрешно станот е со мермер на подните површини, а греењето и ладењето е решено со инвертер клима уред. Станот не се продава наместен, меѓутоа во цената се вклучени вградените плакари и паркинг простор во гаражата на зградата.

Инфо
балкон / тераса
домофон
паркинг / гаража
празен
приватно греење
Контакт
+389 78 30 60 83
Аминта Трети бр. 81
Скопје, 1000, Македонија
Мапа
Geolocation