За објектот

Се продава стан во Центар на атрактивна локација, во непосредна близина на плоштад, со вкупна површина од 100м2.

Станот е комплетно реновиран и лоциран на 4ти кат во зграда без лифт и располага со:

Дневна соба со трпезарија и кујна, 3 спални соби, бања, една помошна просторија и две тераси.

Греењето е регулирано со приватно парно на струја и клима уреди.

 

Продажен Агент - Дарко Милески

Инфо
24ч контролиран влез
балкон / тераса
домофон
интернет / ви-фи
кабелска / сателитска тв
климатизирано
комплетно опремен
опремен
опремена кујна
погодно за миленичиња
празен
приватно греење
Контакт
+389 78 30 60 83
Аминта Трети бр. 81
Скопје, 1000, Македонија