За објектот

Се продава стан во Центар со вкупна површина од 50м2.

Станот е лоциран на први кат во зграда со лифт, има западна ориентација и располага со:
Дневна соба со трпезарија, кујна, една спална соба и бања.

Греењето е регулирано со инвертер клими.

Станот се продава опремен како на сликите, или празен. 
Станот може и да се изнајми по цена од 500еур.
 

Продажен Агент - Дарко Милески

Инфо
интернет / ви-фи
кабелска / сателитска тв
климатизирано
комплетно опремен
лифт
опремен
опремена кујна
погодно за миленичиња
приватно греење
Контакт
+389 78 30 60 83
Аминта Трети бр. 81
Скопје, 1000, Македонија