За објектот

Се продава стан 123м2 на атрактивна локација во Центар со поглед на Вардар, плоштадот и Водно.

Станот е лоциран на 6ти кат во зграда на ул.Св.Климент Охридски, на само 500м2 од плоштадот. Има југо - западна ореинтација и располага со:

  • Просторна дневна соба со панорамски поглед,
  • трпезарија и комплетно опремена кујна,
  • една голема спална соба со бања и гардеробер,
  • две спални соби со тоалет и тераса,
  • ходник со простран гардеробер,
  • гостински тоалет.

Станот располага со приватно греење и ладење на струја со инвертер клими.

Станот се продава опремен или празен, за живеење или канцелариско работење. 
 

Продажен Агент - Дарко Милески


 

Инфо
24ч контролиран влез
балкон / тераса
домофон
интернет / ви-фи
кабелска / сателитска тв
климатизирано
комплетно опремен
лифт
машина за перење / сушење
опремен
опремена кујна
поглед на парк
поглед на планина
погодно за миленичиња
празен
приватно греење
просторија за гардероба
Контакт
+389 78 30 60 83
Аминта Трети бр. 81
Скопје, 1000, Македонија