ID7129A
За продавање

Се продава стан на одлична локација во Центар

ID7129A
Тип
Стан
Површина
83 m²
Соби
3
Локација
Центар
Цена
1.200 €
За објектот

Се продава комплетно опремен стан во Центар во близина на Црвен Крст.

Станот е со површина од 83м2 и располага со дневна соба, трпезарија, кујна,две пространи спални соби, две бањи и тераса.

Ладењето и греењето на станот е преку инвертер клима уреди како и градско парно.

Станот е на прв кат во постара зграда и има подрумска просторија. 

Продажен Агент - Дарко Милески

Инфо
балкон / тераса
градско греење
климатизирано
комплетно опремен
машина за перење / сушење
опремен
опремена кујна
приватно греење
Контакт
+389 78 30 60 83
Аминта Трети бр. 81
Скопје, 1000, Македонија