ID5379A
За продавање

Стан 105м2 во Центар

ID5379A
Тип
Стан
Површина
105 m²
Локација
Центар
Цена
1.250 €
За објектот

Се продава стан во Капиштец, наспроти трговскиот центар Зебра. Станот располага со површина од 90м2, плус 15м2 тераса, истиот е лоциран на први кат, греењето е приватно, а ладењето е преку инвертер клима уреди. Моментално е опремен како фитнес студио, но се продава празен, со можност да се остави канцелариски мебел. Станот првично располагал со три спални соби, но поради потребите е преуреден. Станот нема приватно паркинг место, но постои можност да се земе налепница за ПОЦ врз основа на адреса на живеење. 

Инфо
24ч контролиран влез
балкон / тераса
домофон
интернет / ви-фи
кабелска / сателитска тв
климатизирано
лифт
паркинг / гаража
празен
приватно греење
Контакт
+389 78 30 60 83
Аминта Трети бр. 81
Скопје, 1000, Македонија
Мапа
Geolocation