За објектот

Се продава нов стан во Центар со вкупна површина од 50м2.

Станот е лоциран на втори кат во зграда со лифт, има западна ориентација и располага со:

Дневна соба со трпезарија, кујна, една спална соба и бања.
Греењето е регулирано со инвертер клими.
Станот се продава опремен како на сликите, или празен. 
Станот може и да се изнајми по цена од 500еур.

Продажен Агент - Дарко Милески

 

Инфо
24ч контролиран влез
балкон / тераса
домофон
интернет / ви-фи
кабелска / сателитска тв
климатизирано
комплетно опремен
лифт
машина за перење / сушење
опремен
опремена кујна
приватно греење
Контакт
+389 78 30 60 83
Аминта Трети бр. 81
Скопје, 1000, Македонија