За објектот

Се продава нов стан во Влае со вкупна површина од 72м2, лоциран на 2ри кат во нова зграда.

Станот располага со дневна соба со кујна, две спални соби, бања, гостински тоалет и тераса. 

Греењето ќе биде регулирано со градско парно. Зградата се очекува да биде готова кон крајот на 2022. 

Цената за продажба е 1100 еур по м2 + 2% агенциска провизија.

Продажен Агент - Дарко Милески

Инфо
балкон / тераса
градско греење
Контакт
+389 78 30 60 83
Аминта Трети бр. 81
Скопје, 1000, Македонија