ID7333A
За продавање

Се продава нов стан на Водно со поглед на Скопје

ID7333A
Тип
Стан
Површина
112 m²
Соби
3
Локација
Водно
Цена
1.300 €
За објектот

Се продава нов стан на Водно со вкупна површина од 112м2.

Станот е лоциран на 4кат и има северо - источна ориентација.

Располага со голема просторна дневна соба, кујна, тераса, две спални соби и две бањи.

Исто така станот располага и со едно паркинг место во подземна гаража кое е вклучено во цената.

 

Продажен Агент - Дарко Милески

Инфо
24ч контролиран влез
балкон / тераса
домофон
интернет / ви-фи
лифт
паркинг / гаража
поглед на планина
празен
приватно греење
Контакт
+389 78 30 60 83
Аминта Трети бр. 81
Скопје, 1000, Македонија