ID5548A
За продавање

Се продава нов комфорен стан во Flatiron

ID5548A
Тип
Стан
Површина
72 m²
Соби
3
Локација
Кисела Вода
Цена:
/
За објектот

Се продава комфорен стан во Кисела Вода во Flatiron со вкупна површина од 72м2, лоциран на први кат со југоисточна ориентација.

Станот располага со комфорна дневна соба со трпезарија - 22м2, кујна - 7м2, претсобје - 11м2, родителска спална соба - 12м2, детска соба - 10м2, бања - 4м2 и гостински тоалет 3м2.

Со станот се продава и пространа тераса со поглед кон Водно со вкупна површина од 105м2 наведена во имотниот лист.

Зградата располага со сопствени гаражни места на три подземни нивоа, а исто така објектот располага и со сопствен простран паркинг за велосипедите на станарите.

Година на градба 2018г.

Инфо
24ч контролиран влез
балкон / тераса
домар / хаусмајстор
домофон
интернет / ви-фи
климатизирано
лифт
паркинг / гаража
поглед на планина
празен
приватно греење
чувар
Контакт
+389 78 30 60 83
Аминта Трети бр. 81
Скопје, 1000, Македонија
Мапа
Geolocation