ID7343A
За продавање

Се продава комфорен стан во Карпош 4

ID7343A
Тип
Стан
Површина
122 m²
Соби
4
Локација
Карпош
Цена
160.000 €
За објектот

Се продава стан на мирна локација во Карпош со вкупна површина од 122м2.
 

Станот е лоциран на 3ти кат во зграда со лифт и има северна ориентација.

Станот располага со просторна дневна соба која излегува на две тераси, кујна, трпезарија, две бањи и три спални соби. 

Греењето е регулирано со градско парно и инвертер клими. Паркинг простор има за повеќе возила околу самата зграда.

 

Продажен Агент - Дарко Милески

Контакт телефон: 0038978260685

Е-маил: sales@propertyone.mk

Инфо
24ч контролиран влез
балкон / тераса
домофон
интернет / ви-фи
кабелска / сателитска тв
климатизирано
комплетно опремен
лифт
машина за перење / сушење
опремен
опремена кујна
погодно за миленичиња
Контакт
+389 78 30 60 83
Аминта Трети бр. 81
Скопје, 1000, Македонија