ID7341A
За изнајмување

Се изнајмува стан во Центар на одлична локација

ID7341A
Тип
Стан
Површина
59 m²
Соби
2
Локација
Центар
Цена
450 €
За објектот

Се изнајмува комплетно опремен стан на одлична локација во близина на ГТЦ.

 

Станот е модерно уреден и располага со пространа дневна соба, трпезарија, кујна, спална соба и бања.

Станот е на одлична локација со лесен пристап до Градски Трговски Центар и Плоштад Македонија .

 

Се изнајмува по цена од 450еур месечно + режиски трошоци и еднократна агенциска провизија.

 

За повеќе информации контактирајте не

 

 

Инфо
Контакт
+389 78 30 60 83
Аминта Трети бр. 81
Скопје, 1000, Македонија