За објектот

Се изнајмува нов, целосно опремен стан на мирна локација во Аеродром.

Лоциран е на 6ти кат со вкупна површина од 54м2, во зграда со лифт, има северна ориентација и располага со:

Просторна дневна соба со трпезарија, комплетно опремена кујна, спална со гардеробер, комплетно опремена бања и тераса.

Станот има сопствено централно градско греење, додека ладењето во станот е регулирано преку инвертер клима уреди.

Станот истотака располага со 1 гаражно паркинг место. 

За повеќе информации, контактирајте нe

Инфо
24ч контролиран влез
балкон / тераса
градско греење
домофон
интернет / ви-фи
кабелска / сателитска тв
климатизирано
комплетно опремен
лифт
машина за перење / сушење
опремен
опремена кујна
паркинг / гаража
поглед на парк
поглед на планина
приватно греење
Контакт
+389 78 30 60 83
Аминта Трети бр. 81
Скопје, 1000, Македонија