За објектот

Се изнајмува апартман во Горно Нерези со отворен поглед кон градот.

Апартманот располага со вкупна површина од 140м2, како и прекрасен, хортикултурно уреден двор од 800м2 со базен, кој се дели со другите апартмани.

Во внатрешноста, апартманот се состои од една мала дневна соба со кујна, втора поголема дневна соба со трпезарија, една спална соба и тоалет.

Греењето и ладењето е обезбедено преку клима уреди и камин.

На располагање е едно паркинг место.

 

За повеќе информации контактирајте не

Инфо
24ч контролиран влез
балкон / тераса
двор / градина
интернет / ви-фи
кабелска / сателитска тв
камин
климатизирано
комплетно опремен
машина за перење / сушење
опремен
опремена кујна
паркинг / гаража
Контакт
+389 78 30 60 83
Франклин Рузвелт бр. 11
Скопје, 1000, Македонија