stanovi za iznajmuvanje
ID6638A
За изнајмување

Се изнајмува модерно уреден стан во Центар

ID6638A
Тип
Стан
Површина
75 m²
Соби
3
Локација
Центар
Цена
650 €
За објектот

Се изнајмува модерно уреден стан во Центар со вкупна површина од 75м2.

Станот располага со дневна соба, кујна, две спални соби, два тоалети и остава.

Греењето е регулирано со сопствено парно на струја.

Инфо
24ч контролиран влез
балкон / тераса
домофон
интернет / ви-фи
кабелска / сателитска тв
климатизирано
комплетно опремен
машина за перење / сушење
опремен
опремена кујна
паркинг / гаража
приватно греење
Контакт
+389 78 30 60 83
Аминта Трети бр. 81
Скопје, 1000, Македонија
stanovi za iznajmuvanje opremeni stanovi vo centar apartments for rent in Center