За објектот

Се изнајмува комплетно опремен стан во атрактивниот објект Адора Diamond Garden.

Станот е со вкупна површина од 71м2 лоциран на 8-ми кат со панорамски поглед на Скопје.

Станот располага со комфорен дневен престој со кујна и трпезарија, две спални соби, една модерно опремена бања, една остава, тераса и тоалет.

Греењето и ладењето во станот е регулирано со клима уред и градско парно греење.

Зградата располага со 24/7 обезбедување и сопствено паркинг место.

За повеќе информации контактирајте не:

 

 

 

 

 

 

Инфо
24ч контролиран влез
балкон / тераса
градско греење
домофон
интернет / ви-фи
кабелска / сателитска тв
климатизирано
комплетно опремен
лифт
машина за перење / сушење
опремен
опремена кујна
паркинг / гаража
поглед на планина
чувар
Контакт
+389 78 30 60 83
Аминта Трети бр. 81
Скопје, 1000, Македонија