ID5158A
За изнајмување

Се издава стан во Карпош 3

ID5158A
Тип
Стан
Површина
58 m²
Соби
2
Локација
Карпош
Цена
350 €
За објектот

Се издава стан во Карпош 3 со вкупна површина од 50 м2 + 8м2  тераса. Станот има една спална соба, еден тоалет и една мала остава од 1,5м2. Греењето на станот е преку градско парно. Месечната цена на станот за изнајмување е 350€, а со платени месечни сметки цената изнесува 380€.

Инфо
балкон / тераса
градско греење
климатизирано
комплетно опремен
Контакт
+389 78 30 60 83
Аминта Трети бр. 81
Скопје, 1000, Македонија
Мапа
Geolocation