ID5161A
За изнајмување

Се издава комплетно наместен стан на Водно

ID5161A
Тип
Стан
Површина
154 m²
Соби
4
Локација
Водно
Цена
1.200 €
За објектот

Се издава комплетно наместен стан на Водно.

Станот е со вкупна површина од 154м2 со три балкони. 

Истиот располага со три спални соби, еден гостински тоалет и две бањи.

Располага со приватно греење и инвертер клими, секоја соба има сопствен клима уред.

Станот се издава за период минимум од една година.   

Инфо
24ч контролиран влез
балкон / тераса
домофон
интернет / ви-фи
кабелска / сателитска тв
климатизирано
комплетно опремен
лифт
машина за перење / сушење
опремен
опремена кујна
поглед на планина
приватно греење
Контакт
+389 78 30 60 83
Аминта Трети бр. 81
Скопје, 1000, Македонија
Мапа
Geolocation