ID5566A
За изнајмување

Просторен стан за изнајмување во Црниче

ID5566A
Тип
Стан
Површина
111 m²
Соби
4
Локација
Црниче
Цена
770 €
За објектот

Се изнајмува просторен стан со вкупна површина од 111м2, лоциран на втор кат.

Станот е модерно опремен и располага со три спални соби, пространа дневна соба, комплетно опремена кујна со трпезарија, две бањи и гостински тоалет.

Станот е лоциран во мала зграда со лифт. Градбата е завршена 2020 година.

Во станот досега никој нема живеено, кујната е целосно опремена, дневната соба е светла, а прозорци нудат непречен поглед кон Скопје, кој што е достапен од сите соби, како од дневната соба така и од спалните соби.

Главната спална соба има засебна бања која поседува туш кабина плус када, а исто така поседува и просторија за гардероба.
Другите две спални соби користат своја бања со тоалет, а веднаш до нив е и просторијата за перална, како засебна просторија.
Гостите користат гостински тоалет кој се наоѓа веднаш до влезната врата, со цел да се нема потреба од пристап до интимниот дел на станот.
Греењето и ладењето е со мултисплит систем за ладење и греење, тоа е индивидуален систем за станот кој овозможува ладење и греење во секоја соба, што во комбинација со изолацијата од А енергетска класа, сметките за греење и ладење се навистина мали. 
Во станот има поставено двојна звучна, топлотна и противпожарна изолација.

Инфо
24ч контролиран влез
балкон / тераса
домофон
интернет / ви-фи
кабелска / сателитска тв
климатизирано
комплетно опремен
лифт
машина за перење / сушење
опремен
опремена кујна
поглед на планина
приватно греење
просторија за гардероба
Контакт
+389 78 30 60 83
Аминта Трети бр. 81
Скопје, 1000, Македонија
Мапа
Geolocation