ID5562A
За изнајмување

Пријатен стан за изнајмување во Црниче

ID5562A
Тип
Стан
Површина
47 m²
Соби
2
Локација
Црниче
Цена
320 €
За објектот

Се изнајмува стан со вкупна површина од 47м2, лоциран на втор кат. Станот е модерно опремен и располага со една спалнa собa, дневна соба со терпезарија, комплетно опремена кујна и тоалет.

Станот е лоциран во мала зграда со лифт. Градбата е завршена 2020 година.

Во станот досега никој нема живеено, кујната е целосно опремена, дневната соба е доста светла, а прозорците и терасата нудат прекрасен поглед кон Водно.

Греењето и ладењето е со мултисплит систем за ладење и греење, тоа е индивидуален систем за станот кој овозможува ладење и греење во секоја соба, што во комбинација со изолацијата од А енергетска класа, сметките за греење и ладење се ниски.

Во станот има поставено двојна звучна, топлотна и противпожарна изолација.

Инфо
24ч контролиран влез
балкон / тераса
домофон
интернет / ви-фи
кабелска / сателитска тв
климатизирано
комплетно опремен
лифт
машина за перење / сушење
опремен
опремена кујна
поглед на планина
приватно греење
Контакт
+389 78 30 60 83
Аминта Трети бр. 81
Скопје, 1000, Македонија
Мапа
Geolocation