ID4993A
За продавање

Прекрасен стан во Градски ѕид

ID4993A
Тип
Стан
Површина
91 m²
Соби
3
Локација
Центар
Цена
120.000 €
За објектот

Станот е на 12ти кат, реновиран во 2018 година, со можност да се изведе трета спална соба. Ислкучено градско парно, поседува инвертер клими во секоја соба, југоисточно ориентиран.

Станот се продава комплетно или делумно наместен, во зависност од желбите на купувачот. 

Инфо
градско греење
климатизирано
комплетно опремен
лифт
приватно греење
Контакт
+389 78 30 60 83
Аминта Трети бр. 81
Скопје, 1000, Македонија
Мапа
Geolocation