За објектот

Се изнајмува стан во нова зграда во Пржино со вкупна површина од 130м2 и дворно место од 70м2.

Станот е лоциран на приземје со југо-источна ориентација и располага со просторна дневна соба со трпезарија, кујна, две спални соби, две бањи, остава и паркинг простор за повеќе возила.

Греењето и ладењето се регулирани со посебен Rehau гео-термален систем инсталиран во самите плочи на зградата кој овозможува пасивно ладење и греење. Дополнително има и камин. 

Станот може да се доопреми според желбата на идните закупци.

 

Продажен Агент - Дарко Милески

 

Инфо
24ч контролиран влез
балкон / тераса
двор / градина
домофон
интернет / ви-фи
кабелска / сателитска тв
камин
комплетно опремен
машина за перење / сушење
опремен
опремена кујна
паркинг / гаража
поглед на планина
погодно за миленичиња
приватно греење
Контакт
+389 78 30 60 83
Франклин Рузвелт бр. 11
Скопје, 1000, Македонија