ID5016A
За продавање

Прекрасен пентхаус стан на мирна локација

ID5016A
Тип
Стан
Површина
234 m²
Соби
4
Локација
Карпош
Цена
400.000 €
За објектот

Ексклузивен пентхаус стан 179м2 на одлична, мирна локација со прекрасна тераса 55м2 со поглед на Водно и Скопска Црна Гора.

Станот е стилски опремен и располага со 3 спални соби , раскошна дневна просторија и преубави тоалети .

Направен е со внимание и нега и по највисоки стандарди.

Располага со сопствено ладење и греење со Daikin системи.

Станот има на располагање 2 затворени гаражи од каде со лифт се влегува дирекно до станот.

Има и опција за изнајмување, 1500€ месечна кирија.

Инфо
2
Балкон
2
Гаража
1
Кујна
2
Купатило
3
Соба
24ч контролиран влез
балкон / тераса
домар / хаусмајстор
домофон
камин
климатизирано
комплетно опремен
лифт
машина за перење / сушење
опремен
опремена кујна
паркинг / гаража
поглед на парк
поглед на планина
погодно за миленичиња
приватно греење
чувар
Контакт
+389 78 30 60 83
Аминта Трети бр. 81
Скопје, 1000, Македонија
Мапа
Geolocation