ID4980A
За продавање

Нови станови за продажба од 50‑70м2 Центар

ID4980A
Тип
Стан
Површина
60 m²
Локација
Центар
Цена
1.250 €
За објектот

Property One Real Estate and Development ексклузивно посредува при продажба на нови станови во Капиштец со следните квадратури:

50м2 со 1 спална соба, тераса, лоциран на 4ти кат

60м2 со 1 спална соба, тераса, лоциран на 3ти кат

70м2 со 2 спални соби, тераса, лоциран на 3ти кат

70м2 со 2 спални соби, тераса, лоциран на 4ти кат

 

Продажната цена на становите изнесува 1250еур/м2.

Паркинг места во гаража на -1 и -2 ниво на располагање по цена од 6000еур паркинг место.

Инфо
24ч контролиран влез
балкон / тераса
градско греење
домофон
лифт
паркинг / гаража
поглед на планина
празен
приватно греење
Контакт
+389 78 30 60 83
Аминта Трети бр. 81
Скопје, 1000, Македонија