ID5007A
За продавање

Нови луксузни станови на Водно

ID5007A
Тип
Стан
Површина
135 m²
Соби
4
Локација
Водно
Цена
1.400 €
За објектот

Се продаваат нови станови во Panorama Residence на Водно со 3 спални соби, дневна соба, кујна, трпезарија, 3 тоалети и тераса од 8м2 со прекрасен поглед на градот.

Становите се со површина од 105м2 до 135м2 лоцирани на 3ти и 4ти кат.

Зградата е позиционирана на најдобрата локација на падините на Водно, изградена од најсовремени материјали и по сите светски стандарди.

Инфо
балкон / тераса
кабелска / сателитска тв
лифт
паркинг / гаража
празен
Контакт
+389 78 30 60 83
Аминта Трети бр. 81
Скопје, 1000, Македонија