ID5672A
За продавање

Нов стан за продавање во Тафталиџе

ID5672A
Тип
Стан
Површина
66 m²
Соби
2
Локација
Карпош
Цена
1.150 €
За објектот

Се продава нов стан во нова градба во Тафталиџе 1.

Станот е со вкупна површина од 66м2, лоциран на први кат, располага со дневна соба со кујна, една спална соба со бања, гостински тоалет и балкон. 

Подот на станот е опремен со дабов паркет, а вратите се од италијанскиот бренд DiPorte.

Со купување на станот има можност да се купи и гаражно место во самата зграда по цена од 6000еур.

Инфо
24ч контролиран влез
балкон / тераса
градско греење
домофон
интернет / ви-фи
лифт
паркинг / гаража
поглед на планина
погодно за миленичиња
празен
Контакт
+389 78 30 60 83
Аминта Трети бр. 81
Скопје, 1000, Македонија
Мапа
Geolocation