ID5664A
За продавање

Нов стан за продавање во Карпош

ID5664A
Тип
Стан
Површина
123 m²
Соби
4
Локација
Карпош
Цена
1.250 €
За објектот

Се продава нов стан во Карпош 1 на мирна локација, со вкупна површина од 123м2, лоциран на први кат, во зграда со лифт.

Станот располага со просторна дневна соба, кујна, една тераса со пристап од дневната соба и од кујната, четири француски тераси, три спални соби, една гардеробер соба, две бањи и гостински тоалет.

Греењето и ладењето во станот е приватно.

Со купување на станот има можност да се купи и гаражно место по цена од 5000еур.

Инфо
24ч контролиран влез
балкон / тераса
домофон
интернет / ви-фи
климатизирано
лифт
паркинг / гаража
празен
приватно греење
просторија за гардероба
Контакт
+389 78 30 60 83
Аминта Трети бр. 81
Скопје, 1000, Македонија
Мапа
Geolocation