ID5568A
За продавање

Нов стан на одлична локација

ID5568A
Тип
Стан
Површина
61 m²
Соби
2
Локација
Центар
Цена
1.350 €
За објектот

Се продава нов стан на одлична локација во Центар.

Станот е лоциран на први кат и е со вкупна површина од 61м2.

Станот располага со просторна и светла дневна соба, една спална соба, засебна кујна, бања и балкон со пристап од дневната соба и од спалната соба.

Греењето и ладењето на станот е решено преку градско парно и инвертер клима уред.

Инфо
24ч контролиран влез
балкон / тераса
градско греење
домофон
интернет / ви-фи
климатизирано
лифт
празен
приватно греење
Контакт
+389 78 30 60 83
Аминта Трети бр. 81
Скопје, 1000, Македонија
Мапа
Geolocation