ID7396A
За продавање

Нов стан 101м2 во Центар

ID7396A
Тип
Стан
Површина
101 m²
Соби
4
Локација
Центар
Цена
1.450 €
За објектот

Се продава нов стан во близина на железничка станица, лоциран на осми кат, со вкупна површина од 101м2.

Станот е со југоисточна ориентација, располага со дневна соба со трпезарија и кујна, балкон, гостински тоалет, две детски соби, бања и родителска спална соба со сопствен тоалет и балкон. Секоја од собите има природна светлина, а од дневната и од спалната соба има директен пристап на балкон.

Греењето во станот е решено преку градско парно, а постои можност дополнително да се докупи и гаражно место по цена од 8000еур.

Станот се води на име на фирма и цената за продавање изнесува 1450еур по м2.

Продажен Агент - Венијамин Карајанов

 

Инфо
24ч контролиран влез
балкон / тераса
градско греење
домофон
интернет / ви-фи
кабелска / сателитска тв
лифт
паркинг / гаража
поглед на планина
празен
Контакт
+389 78 30 60 83
Аминта Трети бр. 81
Скопје, 1000, Македонија