За објектот

Се продава нов стан, во фаза на изградба на одлична локација во Капиштец.

Станот е ориентиран кон југ и  располага со внатрешна површина од 83м2, со три спални соби, дневна соба со трпезарија, кујна, тоалет и тераса од 15м2.

При изградбата се имплементирани високо квалитетни материјали. 

Греењето и ладењето во станот е регулирано преку инвертер клима уреди.

Паркинг простор на располагање во подземна гаража, на -2 ниво. 

 

Продажен Агент - Вера Георгиевска

Инфо
24ч контролиран влез
балкон / тераса
домофон
интернет / ви-фи
кабелска / сателитска тв
климатизирано
лифт
паркинг / гаража
погодно за миленичиња
празен
приватно греење
Контакт
+389 78 30 60 83
Франклин Рузвелт бр. 11
Скопје, 1000, Македонија