За објектот

Се изнајмува комплетно наместен стан во приватниот комплекс Верина, со вкупна површина од 210м2.

Станот е комплетно опремен со нов мебел, располага со просторна и светла дневна соба заедно со трпезарија, посебна просторија која располага со камин на дрва, комплетно опремена кујна со сите потребни елементи, три спални соби, три бањи, гостински тоалет и остава.

Станот исто така располага и со приватно греење и ладење на фенкојлери во сите соби, две паркинг места кои му припаѓаат на овој стан, и одличен поглед кон езерото во самиот комплекс.

А како дел од комплескот Верина, со изнајмување на овој стан се добива пристап и на услугите кои овој комплекс ги нуди, како приватен базен, тениски игралишта, 24 часовно одржување и обезбедување на самиот комплекс, летна кујна, игралиште за деца и приватен парк до кој пристап имаат само станарите на овој комлекс.

За повеќе информации контактирајте не;

Инфо
24ч контролиран влез
балкон / тераса
двор / градина
домар / хаусмајстор
домофон
интернет / ви-фи
кабелска / сателитска тв
камин
климатизирано
комплетно опремен
лифт
машина за перење / сушење
опремен
опремена кујна
паркинг / гаража
поглед на парк
поглед на планина
приватно греење
просторија за гардероба
чувар
Контакт
+389 78 30 60 83
Франклин Рузвелт бр. 11
Скопје, 1000, Македонија