ID5184A
За изнајмување

Модерно уреден стан на Водно

ID5184A
Тип
Стан
Површина
94 m²
Соби
3
Локација
Водно
Цена
900 €
За објектот

Модерен стан на Водно со отворен простор кон трпезарија и кујна, со вкупна површина од 94 м2 со две спални соби и тераса, комплетно опремен и прекрасно уреден, лоциран на втор кат.

Станот располага со гаражно место во подземна гаража.

Инфо
24ч контролиран влез
балкон / тераса
домофон
интернет / ви-фи
кабелска / сателитска тв
климатизирано
комплетно опремен
лифт
машина за перење / сушење
опремен
опремена кујна
паркинг / гаража
приватно греење
Контакт
+389 78 30 60 83
Аминта Трети бр. 81
Скопје, 1000, Македонија
Мапа
Geolocation