ID6989A
За изнајмување

Луксузен Стан во Тафталиџе 2

ID6989A
Тип
Стан
Површина
91 m²
Соби
4
Локација
Карпош
Цена:
/
За објектот

Се изнајмува луксузно опремен стан во Тафталиџе 2, на мирна локација.

Станот е лоциран на прв кат во премиум нова зграда со лифт и сопствен подземен паркинг.

Располага со пространа дневна соба, трпезарија и комплетно опремена кујна, три спални соби, една бања, еден гостински тоалет и две тераси.

Станот располага со Daikin топлотна пумпа, Rehau подно греење, смарт систем за ладење и греење на станот како и систем за видео надзор.

Станот се издава на подолг временски период.

За повеќе информации контактирајте не

Инфо
24ч контролиран влез
балкон / тераса
домофон
интернет / ви-фи
кабелска / сателитска тв
климатизирано
комплетно опремен
лифт
опремена кујна
паркинг / гаража
приватно греење
Контакт
+389 78 30 60 83
Аминта Трети бр. 81
Скопје, 1000, Македонија