За објектот

Се изнајмува луксузно наместен стан во Центар.

Станот е лоциран на четвртиот кат и располага со вкупна површина од 60м2, односно со една спална соба, пространа дневна соба со трпезарија, комплетно опремена кујна и два балкони со прекрасен поглед.

Греењето и ладењето во станот е регулирано преку инвертер клима уреди.

На располагање е и едно паркинг место.

За повеќе информации, контактирајте нe

Инфо
балкон / тераса
климатизирано
комплетно опремен
лифт
машина за перење / сушење
опремен
опремена кујна
паркинг / гаража
поглед на парк
поглед на планина
просторија за гардероба
Контакт
+389 78 30 60 83
Аминта Трети бр. 81
Скопје, 1000, Македонија