ID6483A
За изнајмување

Луксузен стан за изнајмување кај МИ‑ДА

ID6483A
Тип
Стан
Површина
156 m²
Соби
3
Локација
Карпош
Цена:
/
За објектот

Се изнајмува простран и модерно уреден стан кај комплекс МИ-ДА со вкупна површина од 156м2. 

Станот располага со две спални соби, просторна дневна соба со камин, модерна комплетно опремена кујна и трпезарија, 2 тоалети, сауна, остава 40м2 и тераса со надворешна гарнитура.

Станот располага и со 2 паркинг места во гаража и инвертер клима уреди во секоја соба. 

 

Инфо
24ч контролиран влез
балкон / тераса
домофон
интернет / ви-фи
кабелска / сателитска тв
климатизирано
комплетно опремен
лифт
машина за перење / сушење
опремен
опремена кујна
паркинг / гаража
поглед на планина
приватно греење
Контакт
+389 78 30 60 83
Аминта Трети бр. 81
Скопје, 1000, Македонија
Мапа
Geolocation