ID4999A
За изнајмување

Модерно опремен стан во Црниче

ID4999A
Тип
Стан
Површина
150 m²
Соби
3
Локација
Црниче
Цена
800 €
За објектот

Се изнајмува луксузен и комфорен стан во Црниче, на мирна локација. Станот располага со вкупна површина од 150м2 од кои 50м2 тераса. Станот располага со просторна дневна соба со пристап на тераса и поглед, две спални соби исто така со пристап на тераса, комплетно опремена кујна и бања.

Зградата и станот се обезбедени со камери и со обезбедување 24/7. Греењето и ладењето е со инвертер клими. Има можност за паркинг место пред зградата.

Зградата располага со базен и место за одмор во дворот.

Инфо
24ч контролиран влез
балкон / тераса
двор / градина
домофон
интернет / ви-фи
кабелска / сателитска тв
климатизирано
комплетно опремен
машина за перење / сушење
опремен
опремена кујна
паркинг / гаража
поглед на планина
погодно за миленичиња
приватно греење
чувар
џакузи
Контакт
+389 78 30 60 83
Аминта Трети бр. 81
Скопје, 1000, Македонија
Мапа
Geolocation