ID4522A
За продавање

Луксузен комплетно опремен стан во Белград

ID4522A
Тип
Стан
Површина
68 m²
Соби
2
Локација
Белград
Цена
220.000 €
За објектот
Луксузен стан во срцето на Врачар. Станот располага со една спална соба, тераса, модерно опремен се продава со целиот намештај. Станот е на четврти спрат во нова зграда со лифт, a поседува и едно гаражно место.
Инфо
24ч контролиран влез
балкон / тераса
домофон
интернет / ви-фи
кабелска / сателитска тв
климатизирано
комплетно опремен
лифт
машина за перење / сушење
опремен
опремена кујна
паркинг / гаража
приватно греење
Контакт
+389 78 30 60 83
Аминта Трети бр. 81
Скопје, 1000, Македонија
Мапа
Geolocation